خریدار فرش زعفرانیه

دیدگاهت ما رو بهبود می‌بخشه!
اگر می خواهید بدانید سمساری فرش چیست؟ مرکزی است که در آن امکان خرید یا فروش انواع قالی های دست دوم وجود دارد! این روزها مد و پیشرفت سریع آن تاثیر قابل توجهی بر زندگی جوامع و افراد مختلف داشته است.
یکی از این اثرات مهم این است که افراد برای پیشروی با مد روز نسبت به تعویض وسایل و دکوراسیون منزل خود اقدام می کنند و فرش ها یکی از اساسی ترین بخش های آن هستند. پس از این تغییرات قالی های دست دوم بی استفاده می مانند اما سمساری های فرش به داد آن ها می رسند!
چنان که این مراکز باعث می شوند فرش های دست دوم توسط افراد دیگری قابل استفاده باشند و بیهوه در گوشه ای نمانند. در واقع سمساری ها دو سر سود هستند و صاحبان و خریداران قالی های دست دوم از این سود بهره مند می شوند. برای آشنایی بیشتر با این مرکز باید در رابطه با کار، مزایا و بهترین آن ها اطلاعاتی را دریافت کنید.
سمساری فرش به مرکزی گفته می شود که خریداری فرش های دست دوم (دستباف، ماشینی، کهنه، عتیقه و … ) را به صورت نقدی یا اقساطی در سراسر تهران انجام می دهد.

سمساری فرش چیست و کجاست؟

مد مهم ترین عاملی است که موجب به وجود آمدن سمساری فرش شده است! می پرسید چگونه؟ در گذشته مد به سرعت امروزه پیشرفت نمی کرد یا حداقل جوامع و مردم زیاد با آن همراه نمی شدند. این در حالی است که این روزها مد همه جوامع و زندگی افراد مختلف را در بر گرفته است و نمی توان از آن عقب ماند!

سمساری فرش چیست و کجاست؟

به مرکز خرید فرش های دست دوم و قدیمی سمساری فرش می گویند.

پیشروی با مد بیشتر از لباس ها، ماشین ها وغیره در تغییرات دکوراسیون منازل و دیگر مکان ها اتفاق افتاده است. به طوری که برخلاف گذشته افراد سالانه یا حتی پس از چند ما نسبت به تغییر چیدمان منزل و وسایل آن اقدام می کنند تا به روز باشد.
فرش یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون است که مد بر آن تاثیر زیادی دارد و آن نیز بسیار بر جلوه و زیبایی دکوراسیون موثر است. به همین دلیل این روزها شاید به اندازه نیمی از قالی هایی که تولید می شوند یا بیشتر، فرش دست دوم نیز وجود داشته باشد.
با توجه به این شرایط مراکزی تحت عنوان سمساری فرش در سراسر کشور و در شهرهای مختلف فعالیت می کنند. شاید شما نیز تا به حال این عنوان را بر سر در یک مغازه یا مجموعه دیده باشید. در سمساری های فرش همانند سمساری های لوازم خانگی یا اداری کمتر پیش می آید که شما قالی نو ببینید!
تخصص این مراکز به فرش های دست دوم مربوط می شود. به طوری که اگر می خواهید بدانید سمساری فرش چیست، باید گفته شود مکانی برای خرید و فروش قالی های دست دوم است.

خرید و فروش فرش در سمساری فرش

در سمساری های فرش نه تنها فروش بلکه خرید انواع قالی های دست دوم انجام می شود. اینکه می گوییم انواع قالی ها بدین معنا است که در بهترین سمساری فرش تمامی قالی ها بدون محدودیت خریداری یا فروخته می شوند.
عملیات فروش یا خرید قالی ها توسط این مراکز مراحل خاصی دارد. شاید فروش قالی های دست دوم کار پیچیده ای نباشد اما خرید آن ها توسط سمساری ها کمی پیچیده است. فروش این قالی ها در مراکز سمساری فرش به صورت زیر است:
 • مراجعه حضوری یا آنلاین خریداران؛
 • در میان گذاشتن معیارها برای خرید با فروشنده؛
 • معرفی بهترین گزینه ها توسط فروشنده به خریدار فرش ها دست دوم؛
 • انتخاب قالی توسط خریدار؛
 • قیمت گذاری؛
 • توافق و خرید نهایی به صورت نقدی یا غیرنقدی.
اما خرید قالی توسط این مراکز طی مراحل متفاوتی انجام می شود.
مراحل خرید در سمساری فرش پایتخت در چهار مرحله مشاوره تلفنی، مشاهده و بررسی فرش، قیمت گذاری و خرید و پرداخت هزینه انجام می شود.

خرید قالی های دست دوم در سمساری فرش

اگر می خواهید بدانید مراحل خرید فرش دست دوم در سمساری فرش چیست، این مراحل عبارت هستند از:
 • مشاهده قالی: در این مرحله شما به عنوان فروشنده باید قالی دست دوم خود را به خریدار در سمساری نشان دهید. این مشاهده می تواند به صورت حضوری یا از طریق فیلم و عکس انجام شود. چگونگی روش آن به سمساری و شما بستگی دارد.
 • بررسی فرش: بررسی قالی دست دوم توسط خریدار یا سمساری انجام می شود. در این مرحله مرکز یا فرد خریدار نسبت به بررسی برخی فاکتورها در قالی شما اقدام می کند. متراژ، نوع فرش، نقشه، رنگ زمینه، قدمت، آسیب ها وغیره از جمله مواردی هستند که خریدار آن ها را در قالی شما بررسی می کند.
 • قیمت یا نرخ گذاری: در مرحله سوم سمساری برای خرید فرش شما به قیمت گذاری آن می پردازد. این قیمت گذاری دقیقا با توجه به فاکتورهای بررسی شما و متناسب با قوانین اتحادیه فرش انجام می شود.
 • توافق و خرید: مرحله چهارم این است که سمساری قیمت مد نظر برای خرید فرش دستباف یا ماشینی دست دوم شما را بیان می کند. سپس شما در صورت رضایت، موافقت خود را اعلام می کنید و خرید توسط خریدار فرش انجام می شود.
 • پرداخت هزینه: در مرحله آخر سمساری نسبت به پرداخت هزینه قالی شما به صورت نقدی یا غیرنقدی اقدام می کند.
حال که دانستید مراحل خرید و فروش فرش های دست دوم در سمساری فرش چیست، باید بدانید خریدارانی مانند پایتخت قالی های شما را در کم ترین زمان و با قیمت خوب می خرند.

مزایای بهترین سمساری فرش

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بهترین مراکز سمساری فرش چه مزایایی دارند و با مراجعه به آن ها از چه خدمات بی نظیری بهره مند می شوید؟ این مراکز برای آسودگی خاطر افراد ایجاد شده اند. چرا که از جمله مزایای سمساری های فرش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رفع دغدغه نگهداری از قالی های دست دوم

زمانی که شما تصمیم به تغییر دکوراسیون منزل یا محل کار خود می گیرید، قطعا فرش ها را نیز تعویض می کنید. در این صورت قالی های دست دوم را کجا می گذارید یا با آن ها چه می کنید؟ برخی از افراد از قالی های خود در مکان های دیگری مانند باغ یا ویلا استفاده می کنند اما در غیر این صورت چه سرنوشتی انتظار این فرش ها را می کشد؟بهترین خریدار فرش ابریشم تبریز
بسیاری از قالی های دست دوم اگر سمساری ها به داد آن ها نرسند، در گوشه و کنار انبارها خاک می خورند و می پوسند. در صورتی تعداد زیادی از این فرش ها آسیب خاصی ندیده اند و هنوز قابل استفاده هستند. زیرا تنها شاید از نظر صاحب آن ها از مد افتاده باشند!
حال اگر می پرسید مزیت سمساری فرش چیست، باید بدانید یک از مهم ترین مزایای آن جلوگیری از پوسیدگی و آسیب به قالی های دست دوم است. همچنین سمساری ها با خرید این فرش ها دغدغه شما برای نگهداری آن ها را به پایان می رسانند.
زیرا با مراجعه به این مراکز و فروش قالی های دست دوم خود دیگر نگران اینکه از آن ها در کجا نگهداری کنید یا فضای زیادی را در انبار شما اشغال می کنند، نخواهید بود.

پرداخت مبلغی خوب بابت فرش های دست دوم

اگر شما فرش دست دوم خود را به گوشه انبار هدایت کنید، نه تنها هیچ سودی برای شما ندارد بلکه با اشغال فضای زیاد می تواند ضرر نیز داشته باشد! این در حالی است که با فروش قالی ماشینی دست دوم یا دستباف به مراکز سمساری شما مبلغی قابل توجه را بابت آن دریافت می کنید.
به طوری که با استفاده از آن می توانید بخشی از هزینه خرید قالی های جدید را تامین کنید. در این صورت امکان خرید فرش های زیبا و به روز بدون دغدغه بودجه برای شما بهتر فراهم می شود.

فروش فرش های دست دوم با قیمت مناسب

همه مزایای سمساری های فرش به خرید قالی های دست دوم مربوط نمی شود بلکه فروش فرش دستباف دست دوم یا ماشینی را نیز در بر می گیرد. در این رابطه باید بدانید سمساری ها این امکان را فراهم می کنند که افراد این قالی ها را با مناسب ترین قیمت نسبت به قالی های نو خریداری کنند.
برای اینکه بدانید دیگر مزیت سمساری فرش چیست، باید گفته شود این روزها قیمت فرش های نو کم نیست و شاید برخی از افراد از عهده خرید آن ها برنیایند. همچنین بعضی از افراد برای مکان هایی به قالی نیاز دارند که نمی خواهند برای آن هزینه زیادی بپردازند یا چگونگی، زیبایی یا نو بودن فرش در آن مکان اهمیت زیادی ندارد.
در این صورت سمساری فرش به کمک این افراد می شتابد و بهترین قالی های دست دوم را با قیمت مناسب در اختیار آن ها قرار می دهد. بنابراین اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید، می توانید از خدمات سمساری های فرش مانند پایتخت بهره مند شوید.

بهترین سمساری فرش را چگونه پیدا کنیم؟

برخلاف تصور بسیاری از افراد همه سمساری ها برای خرید یا فروش قالی دست دوم مناسب نیستند. این مراکز همانند بسیاری از مجموعه های فروشگاهی یا خدماتی با توجه به تعداد زیاد آن ها، برخی خوب و بعضی نامناسب هستند.

رضایت مشتریان خریدار فرش دستباف کاشان

می توان گفت 95 درصد مشتریان خریدار فرش دستباف کاشان از رضایت کامل این مرکز گفته اند.

بنابراین اگر می خواهید فرش دست دوم ماشینی یا دستباف خود را بفروشید یا یک قالی دست دوم بخرید، باید با بهترین سمساری های فرش آشنا باشید. در این صورت است که در زمینه خرید یا فروش این قالی ها با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.
بهترین سمساری ها ویژگی های خاصی دارند که باعث می شود نسبت به دیگر مراکز بهتر و با آن ها متفاوت باشند. برای یافتن این مراکز باید بدانید ویژگی های معتبرترین سمساری فرش چیست. این ویژگی و خصوصیات عبارت هستند از:
 • خرید منصفانه و با قیمت بالا: بهترین سمساری ها مراکزی هستند که قیمت گذاری منصفانه ای برای قالی های دست دوم دارند و آن ها را با بالاترین قیمت خریداری می کنند.
 • خرید انواع فرش ها بدون محدودیت: در بهترین سمساری های فرش هیچ محدودیتی برای خرید فرش ها وجود ندارد. به طوری که همه قالی ها با ابعاد، متراژ، تراکم، شانه، نقشه، طرح، رنگ و حتی آسیب های گوناگون خریداری می شوند.
 • خرید سریع و نقدی انواع قالی دست دوم: سمساری های برتر مراکزی هستند که در زمان کوتاه قالی های شما را خریداری کنند و اتلاف وقت نداشته باشند. همچنین این مراکز به صورت نقدی و در لحظه هزینه فرش شما را پرداخت می کنند.
 • فروش انواع فرش های سالم و زیبای و ارزان: در بهترین سمساری، قالی های دست دوم سالم و در عین حال زیبا با مناسب ترین قیمت به فروش می رسند.
حال که متوجه شدید ویژگی های بهترین سمساری فرش چیست، آیا می دانید این مرکز کجاست؟

خریدار فرش پایتخت، بهترین سمساری تهران

اگر همچنان می پرسید بهترین سمساری فرش را چگونه پیدا کنیم، در پاسخ باید بدانید خریدار فرش پایتخت یکی از آن ها است. پایتخت بیش از 12 سال است که در زمینه خرید و فروش قالی های دست دوم فعالیت می کند.
پایتخت همه ویژگی های سمساری های برتر فرش را دارد و به همین دلیل عنوان بهترین سمساری را کسب کرده است. به طور خلاصه شما در مجموعه ما می توانید فرش های دست دوم خود را با بالاترین قیمت، در زمان کوتاه و به صورت نقدی به فروش برسانید.
همچنین امکان خرید فرش دست دوم ماشینی و دستباف زیبا، سالم و قیمت مناسب برای شما وجود دارد. علاوه بر این ها باید بدانید خدمات ما دو ویژگی خاص دارند که عبارت هستند از:
 • امکان بهره مندی از آن ها در سراسر تهران
 • امکان استفاده از آن ها به صورت آنلاین یا تلفنی.
بنابراین با تماس با ما و بدون هیچ مراجعه حضوری از دغدغه نگهداری قالی های دست دوم خود نجات پیدا کنید!

کلام آخر

اینکه بدانید سمساری فرش چیست، به شما کمک می کند قالی های دست دوم خود را به راحتی بفروشید یا خرید فرش های دست دوم برای شما آسان شود. سمساری های فرش مراکزی هستند که در زمینه خرید و فروش انواع قالی دست دوم فعالیت می کنند.
فروش و خرید این قالی ها در سمساری مراحل به خصوصی دارد. خرید فرش های دست دوم طی مراحل مشاهده، بررسی، قیمت گذاری، توافق و پرداخت هزینه انجام می شود. با مراجعه به این مراکز از مزایای بسیاری از جمله رهایی از دغدغه نگهداری قالی دست دوم، دریافت هزینه قابل توجه در برابر آن و خرید قالی های خوب دست دوم با قیمت مناسب بهره مند می شوید.
البته این در صورتی است که به بهترین سمساری فرش مانند پایتخت مراجعه کنید. در این صورت ضمن فروش قالی های دست دوم خود با قیمت بالا، در کم ترین زمان و دریافت هزینه آن به صورت نقدی می توانید فرش های دست دوم سالم و زیبا را با قیمت ارزان بخرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *