درباره شرکت

درباره ما بیشتر بدانید

مجموعه بزرگ خریدار فرش پایتخت با تکیه بر آمار خرید موفق انواع مختلف فرش ماشینی، دستباف، ابریشم، عتیقه، کهنه، دست دوم، قالی، قالیچه، فرش قیمتی و … یکی از بهترین و معتبرترین مراکز خرید فرش محسوب می‌شود. چنانچه به دنبال تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود هستید و قصد فروش فرش‌های قدیمی و کهنه را دارید، ما خریدار فرش‌های شما با بالاترین قیمت هستیم.

پایتخت با تضمین بالاترین قیمت خرید فرش، خریدار تمامی فرش‌های شما فروشندگان گرامی در ابعاد و اندازه‌های مختلف می‌باشد. چنانچه شاغل هستید و فرصت کافی برای مراجعه حضوری به دفتر مرکزی مجموعه ما را ندارید، امکان فروش آنلاین و تلفنی برای شما مشتریان عزیز فراهم است.

کارشناسان مجموعه پایتخت تمام تلاش خود را جهت تجزیه و تحلیل دقیق بافت فرش‌های شما در راستای قیمت‌گذاری منصفانه و مناسب به‌کار گرفته‌اند. اصل اول در مجموعه پایتخت جلب رضایت مشتریان گرامی است. از این رو تیم پایتخت با ارائه راهکارهای ساده در جهت رفاه و راحتی شما عزیزان در حال فعالیت می‌باشد.

همانطور که می‌دانیم فرش‌ها جزو مهم‌ترین وسایل هر منزلی محسوب می‌شوند. مجموعه پایتخت با ارائه پیشنهادهای به‌صرفه و مناسب، فرش‌های کهنه، دست دوم، عتیقه، قالی، قالیچه، دستباف، ابریشمی و ماشینی شما را خریداری می‌نماید.

ما همواره در تلاش هستیم تا بدون اتلاف وقت ارزشمند شما عزیزان خدمات خرید فرش را ارائه دهیم. اهداف اصلی مجموعه پایتخت ارائه خدمات باکیفیت خرید و تماشای استقبال شما هم‌وطنان عزیز می‌باشد. پایتخت با افتخار تا کنون بیش از ۲۵۰۰۰ فرش را از شما عزیزان در سراسر تهران خریداری نموده است!

لازم به ذکر است که ما سالانه بیش از ۱۰۰۰۰ فرش دستباف و اعلا و همچنین ۱۰۰۰۰فرش ماشینی را خریداری می‌کنیم. پایتخت به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که خریدار انواع مختلف فرش‌های شما می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر و شرایط فروش فرش‌های خود می‌توانید با شماره تلفن مجموعه تماس حاصل کنید.

12+
سال سابقه