خریدار فرش پایتخت، بهترین بازار فروش فرش دست دوم

2/5 - (1 امتیاز)

در بازار فرش دست دوم تهران انواع قالی های دست دوم شما با قیمتی چشمگیر خریداری می شوند. بنابراین با وجود این بازار دیگر جایی برای نگرانی از بابت نگهداری این دسته از فرش ها باقی نمی ماند. با خیال راحت آن ها را بفروشید و بابت فرش های دست دوم هزینه ای قابل توجه دریافت کنید.

یکی از اجزای دکوراسیون که اکثر افراد در مدت کوتاهی نسبت به تعویض آن اقدام می کنند، فرش ها هستند. زیرا قالی ها تاثیر بسیاری بر زیبایی دکوراسیون دارند. بدین صورت قالی های قبلی وارد دسته فرش های دست دوم و کهنه می شوند.

در چنین شرایطی افراد با دغدغه هایی همچون چگونگی نگهداری از این فرش ها، پر شدن انبار وغیره مواجه خواهند شد. این در حالی است که بازار فرش دست دوم یا خریداران این قالی ها به داد افراد می رسند. با کمک این مراکز می توانید با خیال راحت قالی های خود را تعویض کنید و حتی فرش های کهنه را بفروشید!

آنچه باید درباره بازار فرش دست دوم تهران بدانید!

قالی ها یکی از بادوام ترین اجزای منازل و چیدمان به شمار می روند. به همین دلیل در گذشته سالیان سال و تا زمانی که یک فرش دچار پوسیدگی های جدی می شد، از آن استفاده می کردند. اما امروزه شرایط کاملا متفاوت است.آنچه باید درباره بازار فرش دست دوم تهران بدانید!

زیرا تاحدودی تجمل گرایی بر صرفه جویی اولویت دارد. به همین خاطر بسیاری از خانواده ها به صورت سالانه با تعویض قالی های خود نسبت به افزایش زیبایی فضا اقدام می کنند. اما در این شرایط سرنوشت قالی های قبلی چه می شود؟

این همان چالشی است که افراد بلافاصله پس از خرید قالی های نو و تغییر دکوراسیون با آن مواجه می شوند. برخی از افراد این قالی های را در انبار می گذارند و سالیان سال خاک می خورند. بعضی دیگر نیز از آن ها در ویلا یا باغ شخصی استفاده می کنند. دسته دیگری از مردم نیز قالی های دست دوم خود را به مراکز یا افراد نیازمند می سپارند.

در بیشتر موارد نه تنها از این فرش ها به خوبی استفاده نمی شود بلکه فرد بابت آن ها هزینه ای نیز دریافت نمی کند. با توجه به این موضوع امروزه مراکز و افرادی تحت عنوان خریدار یا بازار فرش دست دوم تهران وجود دارند که این قالی ها را خریداری می کنند.

این مراکز بابت خرید فرش های دست دوم، هزینه آن ها را به فرد پرداخت می کنند. همچنین سرنوشت خوبی را برای قالی های کهنه می سازند و آن ها را وارد چرخه مصرف می کنند. بدین شکل دیگر این قالی ها تحت آسیب های پوسیدگی بر اثر خاک خوردن در انبار نخواهند بود.

بهترین جا برای فروش فرش دست دوم کجاست؟

با توجه به آنچه درباره خریداران و بازار فرش های دست دوم گفته شد، آیا شما نیز به دنبال بهترین مرکز هستید؟ در این رابطه باید بدانید که امروزه به دلیل افزایش قابل توجه قالی های دست دوم، خریداران آن ها نیز کم نیستند. اما با این وجود همه آن ها گزینه مناسبی برای خرید قالی شما محسوب نمی شوند.

بهترین بازار خرید و فروش قالی های دست دوم ویژگی های منحصر به فردی دارند. از جمله آن ها می توان به خرید انواع قالی ها بدون چون و چرا و خرید با بیش ترین قیمت اشاره کرد. در ادامه به صورت جزئی تر به معرفی خصوصیات این مراکز می پردازیم تا به آسانی قالی خود را به بهترین خریدار بفروشید:

خرید انواع قالی های دست دوم

بهترین بازار فرش دست دوم تهران به هیچ قالی دست دومی دست رد نمی زند. این اصلی ترین و بهترین ویژگی بهترین مراکز فعال در این زمینه است که وجه تمایز آن ها با هم ردیفان محسوب می شود. چراکه بسیاری از خریداران تنها برخی قالی ها را برای خرید می پذیرند.خرید انواع قالی های دست دوم

اما در صورت مراجعه به بهترین بازار قالی دست دوم، قالی شما جز هر یک از دسته های زیر باشد، خریداری می شود:

 • ماشینی؛
 • دستباف؛
 • قالی و قالیچه؛
 • پازیریک؛
 • قشقایی؛
 • ساروق؛
 • عتیقه؛
 • و بسیاری موارد دیگر.

بنابراین بدون هیچ نگرانی از بابت به فروش نرفتن، قالی خود را برای فروش به مراکزی مانند خریدار فرش پایتخت ببرید.

خرید فرش های دست دوم در ابعاد مختلف

به طور کلی خریداران قالی های دست دوم نه تنها از نظر نوع قالی بلکه از جهت ابعاد و سایز نیز محدودیت قائل می شوند. اکثر آن ها فرش هایی را خریداری می کنند که ابعاد پرطرفدار و پرکاربردی داشته باشند. در این صورت تکلیف قالی های دست دوم با ابعاد خاص چه می شود؟

بهترین خریداران فرش این قالی ها را می خرند. زیرا بهترین بازار فرش دست دوم تهران نه تنها از نظر نوع و طرح قالی بلکه از لحاظ ابعاد نیز محدودیت ندارد. قالی شما در هر سایز و ابعادی باشد، بهترین خریدار آن ها می خرد.

خرید قالی دست دوم با بالاترین قیمت

از دیگر خصوصیات منحصر به فرد بهترین خریداران قالی های دست دوم می توان به قیمت گذاری آن ها اشاره کرد. معمولا بهترین خریدار فرش دست دوم با بالاترین قیمت بازار قالی ها را خریداری می کند. این در حالی است که در بسیاری از مراکز با بررسی فرش و یافتن نقطه ضعف های بسیار، سعی در کاهش قیمت دارند.

این موضوع را زمانی متوجه می شوید که قالی خود را یک بار به خریداران عادی و باری دیگر به بهترین خریدار مانند پایتخت نشان دهید. در این صورت تفاوت قیمت گذاری ها بسیار قابل توجه خواهد بود. بنابراین می توانید با مراجعه به بهترین جا برای فروش فرش دست دوم، قالی خود را با بیش ترین قیمت بفروشید.

خریدار فرش پایتخت، بهترین بازار فروش فرش دست دوم

پایتخت یکی از مراکز خریدار فرش در تهران به شمار می رود که بهترین بازار فرش دست دوم تهران است. زیرا مجموعه ما هر سه ویژگی ذکر شده را دارد. علاوه بر این ما بیش از 12 سال در زمینه خرید قالی های دست دوم سابقه و تجربه داریم.خریدار فرش پایتخت، بهترین بازار فروش فرش دست دوم

این سابقه طولانی مدت به معنای رضایت مشتریان از خدمات پایتخت است. البته تنها ویژگی های ذکر شده نیستند که مرکز ما را به بهترین بازار فرش دست دوم تبدیل کرده اند. از دیگر خصوصیات پایتخت که موجب جلب توجه و رضایتمندی مشتریان می شود، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • پرداخت نقدی و در لحظه؛
 • سرویس دهی به مناطق مختلف تهران از جمله شرق، غرب، شمال و مرکز؛
 • مشاوره رایگان از طریق واتساپ.

این ویژگی ها هستند که موجب خرید 25000 فرش توسط پایتخت شده اند. شما نیز برای فروش قالی های خود به بهترین بازار فروش فرش دست دوم می توانید با پایتخت تماس بگیرید.

قول آخر

بازار فرش دست دوم مرکزی است که افراد را از دغدغه قالی های دست دوم نجات می دهد. این روزها با توجه به همه گیری تجمل گرایی، تعداد قالی های دست دوم بسیار زیاد است. در عین حال افراد راه های خوبی برای نگهداری یا بهره مندی از آن ها ندارند.

در این شرایط بازار فرش دست دوم تهران به داد این فرش ها و صاحبان آن ها می رسد. چنان که این مراکز با خرید قالی های کهنه آن ها را وارد چرخه استفاده و بهره وری می کند. همچنین با پرداخت هزینه فرش به صاحب آن در خرید قالی های جدید به نیز کمک خواهد کرد.

البته این در صورتی است که به بهترین خریدار مراجعه کنید. بهترین بازارهای فرش دست دوم ویژگی هایی همچون خرید انواع قالی ها بدون محدودیت و با بالاترین قیمت دارند. خریدار فرش پایتخت یکی از آن ها به شمار می رود که در کنار خرید قالی با قیمت بالا، هزینه آن را در لحظه و نقدی پرداخت می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *